معرفی شرکت باربری سرعت‌بار تهران

شرکت باربری و حمل‌بار سرعت‌بار تهران با سابقه‌ای 25 ساله درحوزه اسباب‌کشی منزل، ادارات، شرکت‌ها و ارگان‌ها در خدمت مردم عزیز می‌باشد.

این اتوبار به طور فعال به صورت فیزیکی در زمینه باربری مشغول به خدمت‌رسانی بوده تا اینکه بنا بر نیاز جامعه و خود شرکت تصمیم بر تاسیس یک جایگاه در فضای مجازی گرفت تا در عرصه‌ی مجازی هم در دسترس هموطنان عزیزمان باشد و در راستای شعار خود قدمی محکم بردارد.

ما در شرکت باربری سرعت‌بار تهران به صورت شبانه‌روزی و 24 ساعته با تیمی حرفه‌ای، خوش‌برخود و متعهد در خدمت همشهریان تهرانی و هموطنان کل کشور هستیم تا کار جابجایی را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

خدمات ما در زمینه اسباب کشی منازل، ادرات، شرکت‌ها و ارگان‌ها می‌باشد.

هدف و رسالت گل‌بار تهران

با توجه به شرایط موجود در سطح جامعه، هدف ما در شرکت باربری گل‌بار تهران خدمت‌رسانی صادقانه با تخفیف 40 درصد در تمامی زمینه‌های باربری به هموطنان عزیزمان می‌باشد.

هدف اصلی ما جلب رضایت مشتری می‌باشد. به طوریکه بعد از هربار سرویس دهی نظرات مشتریان را به طور کامل جویا می‌شویم تا در رفع نواقص خود گامی بلند برداشته و به کیفیت خدمت‌رسانی در حوزه باربری و حمل بار قدمی استوار برداریم.

نیروی کار شرکت گل‌بار تهران

شرکت باربری گل‌بار تهران تشکیل شده از تیمی جوان و باتجربه می‌باشد.

با حضور افراد جوان نیرومند و خوش‌برخورد و مدیریت توسط تیمی باتجربه در زمینه باربری، قطعا تمام تلاش ما به ارمغان آوردن تجربه‌ای شگفت‌انگیز در زمینه باربری و حمل اسباب و اثاثیه مشتریان عزیزمان می‌باشد


برای جابجایی آماده اید؟ شماره تماس: 09128350513

Call Now Buttonتماس با سرعت‌بار تهران