بسته‌بندی اسباب و اثاثیه منزل

بسته‌بندی حرفه‌ای

اتوبار سرعت‌بار تهران با استفاده از نایلون‌های مخصوص بسته‌بندی کالاهای سنگین، اثاثیه شما را کاملا امن می‌کند تا در حین جابجایی کوچکترین ضربه‌ای به آنها وارد نشود

بسته‌بندی وسایل منزل شاید یکی از قدم‌های اولیه ومهم‌ترین بخش اسباب‌کشی باشد، اگربسته‌بندی را با روشی درست و بهینه انجام دهید مطمنا زمانی که اسباب‌کشی را آغاز می‌کنید دچارمشکل نخواهید شد.

بسته‌بندی وسایل منزل برای اسباب‌کشی

بسته‌بندی وسایل باید با برنامه‌ریزی صورت بگیرد. قبل ازهرچیزی باید ملزومات بسته‌بندی وسایل را آماده کرد، که این ملزومات شامل کارتون، کارتون‌های رگال‌دار، نایلون‌های حباب‌دار،چسپ و… را شامل می‌شود. برای کار بسته‌بندی وسایل منزل از افرادی استفاده می‌کنیم که فقط کار بسته‌بندی وسایل منزل را انحام می‌دهند و متخصص این کارهستند، وقتی شما با باربری سرعت‌بار تهران تماس می‌گیرد، کارشناسان اتوبار سرعت‌بار مشاوراولیه را به شما ارائه می‌دهند و بعد از اینکه توافق میان شما و شرکت باربری سرعت‌بار تهران صورت گرفت، یک روز را برای بسته‌بندی وسایل شما درنظرخواهیم گرفت.


لوازم مناسب بسته‌بندی

استفاده از لوازم مناسب در بسته‌بندی می‌تواند نقش موثری در سلامت اثاثیه شما داشته باشد.


نایلون‌های حباب‌دار

یکی از پرکاربردترین لوازم در بسته‌بندی اثاثیه شما نایلون‌های حبابداری می‌باشند که شرکت باربری گل‌بار تهران در پروسه‌ی بسته‌بندی به طور مرتب از آن استفاده می‌کند.

خاصیت و ویژگی این نایلون‌ها در لوازم سنگین به خوبی دیده می‌شود، برای مثال اگر مبلمان، یخچال، پیانو و هر وسله سنگین دیگر را به درستی با این نایلون‌ها بپوشانیم، از ضربه‌های احتمالی و هرگونه خط و خش بر روی این وسایل جلوگیری کرده‌ایم و کار جابجایی با امنیت بالاتری به اتمام می‌رسد.


کارتن‌های بسته‌بندی

برای یک اسباب‌کشی مناسب استفاده از کارتن‌های بسته بندی متناسب با حجم وسایل شما به شدت کاربردی می‌باشد، برای این منظور باربری گل‌بار تهران با استفاده از کارتن های بسته بندی متناسب با نیاز شما این امر را آسان کرده است.

استفاده از انواع کارتن‌های بسته بندی رگال‌دار جهت حمل لباس، کارتن‌های مخصوص حمل مواد غذایی و یخ‌زده به جهت جلوگیری از کثیف شدن و خراب شدن کارتن، کارتن‌های حمل لباس و کارتن‌های مخصوص کیف و کفش شما.


چسب‌های 5 سانتی مخصوص

برای محکم کردن بسته‌بندی ‌ها نیاز به چسب‌های نواری 5 سانتی و پخن داریم که اتوبار گل‌بار از بهترین و باکیفیت‌ترین این محصولات استفاده می‌کند تا کالای شما در امان باشد.

شرکت باربری گل‌بار بریای هر کدام از روش‌های بسته‌بندی از چسب پهن، باریک، نواری و 5 سانتی مخصوص همان نوع بسته‌بندی استفاده می‌کند.
برای مثال برای بسته‌بندی کارتن‌ها از چسب نواری‌های کاغذی استفاده می‌کندو برای بسته‌بندی‌های نایلونی هم از چسب‌های 5 سانتی شیشه‌ای استفاده می‌کند، که با این کار متناسب به نوع بسته‌بندی استحکام بار تضمین شده خواهد بود.


برای جابجایی آماده اید؟ شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۵۰۵۱۳

Call Now Buttonتماس با سرعت‌بار تهران